ČAES 


Česká asociace extrémních sportů
PARTNEŘI ZÁVODU
OpavaNet OUVERTURE - salomon-run   


Výběh na Praděd
1988-2020 

PRAVÝ Výběh na Praděd 2020
32. ročník


Datum : 14.listopad 2020
Start: Hvězda v 11:15 hod. - startovní čára u závory
Prezentace: Restaurace Hvězda od 10:30 hod. a při nemožnosti organizované soutěže a zavřené restaurace dodržujte rozestupy na parkovišti i u startovní čáry/závory

Způsob startu: Intervalový závod!
Délka: 9,6km, převýšení 650m
Podklad: asfalt, předpoklad asfalt, břečka, sníh, led
Pořadatel: oddíl OB: SK SP Kylešovice, SK OpavaNet
Informace k průběhu závodu v době pandemických opatření: Covid - Výkladového stanovisko k zákazu a omezení sportovní činnosti od 28.10.2020 zde. Výkladové stanovisko zde.
Závod svým intervalovým startem v přírodě splňuje podmínky, ale je zakázána organizace sportovních soutěží. Pokud se situace do 14.11.2020 nezmění, závod se neuskuteční a bude modifikován na individuální sport pro individuální zájemce – „Amatérské sportovce (organizovaní i neorganizovaní) sportující pouze v parcích a přírodě, a to maximálně v počtu 2 osob s výjimkou členů domácnosti“ zvyklé v tomto období individuálně sportovat výběhem na Praděd. Organizátor závodu nebude tento individuální sport řídit, ale pro jistotu dohlédne přinejmenším na to, aby se účastnící případného individuálního sportování neshlukovali a dodržovali 2m rozestupy i individuální starty na individuální sport s min. časovým rozestupem 30 vteřin. V případě nezměněných pandemických pravidel a zákazů pořadatel závodu nevybírá žádné startovné a neorganizuje letos ani žádné měření. Doporučujeme těm, kteří absolvují individuální sport, aby si sami změřili čas a mohli si ho porovnat s historickými 30-letými časy. Za komplikace se všem přihlášeným závodníkům i závodníkům, kteří běhají na Praděd s našim PRAVÝM výběhem, omlouváme, ale nařízení vlády nemůžeme nerespektovat.
Přihlášky přijímáme do 12.11.2020 a žádáme o jejích zaslání (Jméno a Příjmení, rok nar., email a nepovinně sportovní klub/TJ).
Kontakt: SK SP Kylešovice a ČAES

Výsledky 1988 - 2020


© 1996-2020 SK SP Kylešovice, SK OpavaNet a Česká asociace adventure outdoor extreme sport